Trash It

Trash It 1.0

Papierowa koszykówka biurowa w telefonie Nokia

Zalety

  • Cztery poziomy trudności
  • Grafika 3D

Wady

  • Mało realistyczna fizyka gry
  • Łączy się z internetem w celu pobrania reklam

Niezły
6

Trash It to darmowa gra zręcznościowa na telefony z systemem Symbian S60 5th i Symbian ^3. Zagramy w niej w najstarszą grę biurową świata - rzut zmiętą kartką papieru do koszta. Tak jak w przypadku oryginału, trudno oprzeć się chęci, aby rzucić jeszcze raz i jeszcze raz.

Trash It przenosi na komórki Nokia pomysł na grę zaczerpnięty z serii gier Paper Toss na Android i iPhone. Tak jak tam, tak i w Trash It naszym celem jest wcelować do kosza kulką zrobioną ze zgniecionej kartki papieru. W wykonaniu zadania przeszkadza nam biurowy wiatraczek, który za każdym razem działa z inną siła, przez co musimy odpowiednio zmodyfikować kąt rzutu, aby przeciwdziałać sile wiatru.

Trash It posiada cztery poziomy trudności, które różnią się od siebie odległością jaką musi pokonać papierowa kulka, aby wpadła do kosza. Grafika w Trash It jest dobrze wykonana i trójwymiarowa, choć mało szczegółowa. Niestety fizyka gry nie jest najbardziej realistyczna. Nie przeszkadza to jednak w grze, bo łatwo się do takiego zachowania papierowej kulki przyzwyczaić.

Opinie użytkowników o Trash It